Samsung’un merakla beklenen Samsung Galaxy S8 incelemesini nihayet gerçekleştiriyoruz. Peki Samsung Galaxy S8 Alınır Mı?

Samsung’un yeni amiral gemisi, bir önceki modele göre bambaşka bir görünümde ve efsanevi bir tasarıma sahip. Samsung, yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerini çok büyük bir etkinlikle ve özel reklamlarla tanıttı. Şimdi ise Samsung Galaxy S8 incelemesi ile karşınızdayız.

Samsung Galaxy S8 özellikleri Samsung Galaxy S8’nin detayları bir önceki modele ve modellere hiç ama hiç benzemiyor. Onu benzetebileceğiniz başka bir cihaz yok. Gerçekten bu şartlarda yapılmış en iddialı telefon diyebiliriz onun için. Yan çerçevelerinde kullanılan metaller kaldırılmış, eğimli bir ekran kullanılmış, alt ve üst kısımlarda yok denilecek kadar bir parça var, telefon gerçekten çerçevesiz gibi duruyor. 5.8 inç monitör boyutuyla gelen telefon Quad hd+ adında bir ekran sunuyor yani ötesi yok diyebiliriz. Samsung’un yine kendi üretimi olan super amoled paneli kullanıyor. Ayrıca bu ekran “sürekli açık” özelliği var. Bu özellik yardımıyla kullanıcılar her vakit saat, tarih ve gelen bildirimleri cihazın ekranından görebiliyor.

amsung Galaxy S8 , Quad-core 2.3 GHz Exynos M2 ana işlemci ve Samsung Exynos 9 Octa 8895 yonga seti versiyonuyla yer ediniyor. Cihazda bu işlemcinin yanı sıra 4 gb ram, microsd kart desteğiyle hafıza arttırılabiliyor. Kamera ise özellikle düşük ışık performansıyla öne çıkan, yine britcellin ve f/1.7 diyafram değerine ve 12 mp’lik bir arka kamera mevcut Son olarak cihazda S7 gibi 3000 mah kapasiteli bir pil bulunuyor. Samsung Galaxy S8 Cep Telefonu Artıları Yüksek çözünürlüklü süper tasarımlı iyi bir ekran Güçlü işlemci Diğerlerine göre çok daha iyi bir kamera Gorilla Glass 5 ile dayanıklı ekran MicroSD kart ile artırılabilir hafıza Samsung Galaxy S7 Cep Telefonu Eksileri Bixby yazılımı için Türkçe desteği olmaması.

Biz sonuç olarak Samsung S8 alınır diyoruz? Siz ne düşünüyorsunuz?